Nejčastější otázky

PROČ ZVOLIT DOČASNÉ TETOVÁNÍ ZNAČKY TETO?
Dočasná tetování značky TETO vznikají v ultra profesionálních tiskárnách s precizní detailností potisku a to za použití speciálních tiskových materiálů – vyvinuty pro lidskou kůži, nezatěžující životní prostředí, vyrobeny naprosto čistě z přírodních materiálů.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI KLASICKÝM A SEMIPERMANENTNÍM DOČASNÝM TETOVÁNÍM?
Klasické tetování vidíte na pokožce ihned po aplikaci a vydrží Vám až 14 dní. Semipermanentní tetování se prví dva dny po aplikaci vyvíjí tedy není vidět, avšak následně Vám vydrží nejméně 14 dní a vypadá zcela jako reálné. Ke zkrácení výdrže může dojít především v průběhu spánku, a to třením o drsný povrch povlečení. Výdrž může lehce ovlivnit i typ pleti. Na dočasné tetování nedoporučujeme aplikovat masti, ani krémy, které by mohli ovlivnit celkovou výdrž tetování.

CO ZNAMENÁ METALICKÉ DOČASNÉ TETOVÁNÍ?
Metalické dočasné tetování je nový trend, který zažívá „boom“ především díky sociálním sítím. V umístění metalického dočasné tetování snad ani nejde udělat chybu, vždy vypadá skvěle a hodí se doslova na každou příležitost.

CO ZNAMENÁ SVÍTÍCÍ DOČASNÉ TETOVÁNÍ?
Dočasná tetování svítící ve tmě jsou mnohem víc než jen aktuální novinka. Díky těmto tetováním budete módním hitem ve dne i v noci.

NENÍ APLIKACE TETO PŘÍLIŠ SLOŽITÁ?
Tetování zvládne každý hravě a zcela bezbolestně aplikovat sám, v pohodlí vlastního domova. K aplikaci budete potřebovat pouze vodu a papírový kapesníček nebo houbičku. Jednoduchý návod je vždy součástí objednávky.

LZE TETO ODSTRANIT DŘÍVE?
Tetování můžete kdykoli předčasně odstranit. Doporučujeme použít dětský olej, nebo odličovací prostředky. Postačí vám i izolepa omotaná kolem prstů.

JAKOU VELIKOST TETOVÁNÍ MÁM ZVOLIT?
U každého motivu uvádíme vždy i jeho přesné rozměry. Vždy tak máte jistotu, že víte, co objednáváte.

MOHU S TETO DO VODY?
Ani delší pobyt ve vodě nemůže TETO poškodit. Dokonce neublíží ani slaná, mořská voda.

MOHU TETO ROZSTŘIHNOUT NA DVĚ ČÁSTI A APLIKOVAT JE ZVLÁŠŤ?
Ano, dočasné tetování můžete libovolně rozstřihnout a aplikovat po částech. Naši klienti využívají této možnosti například u motivů srdce, kdy si každý z partnerů aplikuje jednu polovinu.

VYROBÍTE MI DOČASNÉ TETOVÁNÍ I Z MÉHO OBRÁZKU?
Omlouváme se, avšak tato možnost je dočasně nedostupná, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.